09.03.2023

Ploter Canon TM 300 z podstawą i skanerem L36ei

Nasze usługi to nie tylko wysokiej jakości drukowanie i tradycyjne ksero. Warszawa Wola to miejsce, gdzie dostępne jest od teraz nowoczesne i niezwykle wielofunkcyjne urządzenie, jakim jest innowacyjny ploter Canon TM 300 z podstawą i skanerem L36ei. Dzięki korzystaniu z tego urządzenia możemy jednocześnie skanować, przesyłać pliki do chmury, a także pamięci USB czy komputera. Wszystko odbywa się bardzo szybko i daje wiele nowych możliwości oraz oszczędza Twój cenny czas!

Nowoczesne plotowanie – Warszawa Wola

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważne jest dla Was przygotowywanie materiałów do prezentacji, prac i dokumentów. Dlatego wybraliśmy ten nowoczesny ploter ze skanerem, aby zadbać o wszystkie, nawet najmniejsze szczegóły. Canon TM 300 wyposażony jest w nowoczesny 5-atramentowy system drukowania LUCIA TD. Zapewnia perfekcyjne odwzorowanie wszelkich detali za pomocą pigmentowych tuszów o dużym napięciu powierzchniowym. Teraz nawet najcieńsze linie, punkty czy minimalistyczne wzory i oznaczenia zachowają swój idealny kształt.

Ploter Canon TM 300 wraz ze skanerem L36ei to także bardzo wysoka rozdzielczość wydruku sięgająca do 2400 × 2100 dpi oraz skanów do 600 dpi. Każde element będzie więc wyraźny oraz zachowa swoją odpowiednią jakość oraz ostrość. Urządzenie wyposażone jest też w  możliwość zapisu dokumentu w różnych formatach, co umożliwia też jego późniejsze drukowanie. Warszawa Wola i działający tu nasz punkt ksero to także miejsce, gdzie zeskanujesz niezbędne dokumenty i zapiszesz je bezpośrednio na nośniku USB, a w razie potrzeby jednocześnie podczas kopiowania będą już dla Ciebie drukowane. Czy to nie przyjemna oszczędność czasu?

Druk A1, folia, tkaniny, drukowanie A3 – Warszawa Wola to ma!

Dzięki nowoczesnemu ploterowi marki Canon możliwy jest wydruk nie tylko w różnych formatach, ale też na różnego rodzaju materiałach. Z powodzeniem zadrukujesz więc w doskonałej jakości plakat czy przygotujesz wydruki A1. Warszawa Wola i nasz punkt xero oferuje także możliwość przygotowania profesjonalnych wydruków na papierze powlekanym, co daje ogromne ułatwienie w fotografii.

Ploter Canon TM 300 z podstawą i skanerem L36ei to także idealny sprzęt do druku na takich podkładach jak folia, tekstylia, podkłady samoprzylepne czy płótno (canvas). Zrealizujesz w ten sposób swoje reprodukcje i wiele innych kreatywnych wydruków. Maksymalna szerokość nośników, na jakich można drukować z wykorzystaniem urządzenia Canon to 914 mm. W tym rozmiarze z powodzeniem możemy zrealizować większość na co dzień otrzymywanych przez nas zleceń.

Nowoczesne i tanie xero – Warszawa Wola

Pomimo iż ploter Canon TM 300 z podstawą i skanerem L36ei jest sprzętem innowacyjnym i zaawansowanym technologicznie, działa też w sposób ergonomiczny i ekologiczny. Powoduje to, że oferowane usługi są nie tylko doskonałej jakości, ale też dostępne w bardzo korzystnej cenie.

Okazuje się, że nie wszystko, co dobre, musi być też drogie. Teraz w swojej okolicy masz świetne, tanie ksero w Warszawie.

xerowola.pl


Tanie Ksero i Drukarnia Wola, Warszawa

biuro@xerowola.pl

XERO WOLA Daniel Jabłonowski
ul. Jana Olbrachta 11
01-111 Warszawa

Realizacja: Asearch